Estetic Center Hakkında

Sağlığı herşeyden önde tutarak “sağlıklı güzelleş, sağlıklı genç kal” düsturuyla hizmet veren Estetic Center, sektördeki rakiplerinden farkını kanıtlayarak Bursa'nın en çok tercih edilen salonu olmuştur. Uzun yıllara dayanan tecrübesinin ışığında, en yeni teknolojileri kullanarak en ayrıcalıklı hizmeti vermeyi sürdüren Estetik Center, alanında önde gelen markalarla yaptığı iş ortaklıkları ile de farkını ispatlamıştır. Salonumuz, tüm danışanlarının memnuniyetini ön planda tutarak, “zamana dur demek için” güler yüzlü ve kaliteli hizmetini sürdürmektedir.

Vizyonumuz
Sağlık hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, öncü uygulamalarıyla; Türkiye’ye model oluşturmayı ve dünyada referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz
Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlıklı gelişime katkı sağlamak üzere; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları yetiştirmektir.